Signāli Budžetu Problēmam: Tieši ātra kredīta Aizdevēji

by ,

Vai jums kādreiz ir bijusi apdraudēt jūsu finanšu mērķus un uzdevumus, lai novērstu ārkārtas situāciju gadījumos? Finansisti vienmēr runā par to, kas ir labi un pareizi, ja runa ir pārvaldīt naudu, bet kas notiek, kad viņu padoms nav jēgas jūsu situāciju? Nelietojiet pensijas naudu, nesaņem Ieslodzījuma kredītkaršu parādu un nav kādreiz izmantot naudas kredīts bez ķīlas un aizdevumu aizdevējiem, lai savilktu galus ir brīdinājumi, ka bieži tiek noraidīti.

Jūs varat nekad domāt tevi varētu kādreiz darīt kādu no iepriekš minētajiem, kamēr jūsu finanses nonākt vietas, kas prasa radikālus pasākumus. Tas ir jauki domāt, ka mēs visi, iespējams, varētu būt turīgas ģimenes locekli vai tuvu ģimenes draugu, lai bail mūs no šo un to. Tas arī būtu jauki, ja visi sāka taupīt, tiklīdz viņi ieguva savu pirmo darbu. Bet diemžēl, tipisks mājsaimniecība ir atkarīgi no saviem ienākumiem, lai atbalstītu budžetu un no pagātnes kļūdām, kā arī nekad nebeidzas negaidītu izdevumu piegādi, kas uztur naudu no krājkonta.

Varbūt jums ir iemērkt jūsu pensijas kontā, lai palīdzētu jūsu finansēm. Būtu lieliski, ja tā nauda tiek atgriezta drīz pēc, bet lielākā daļa cilvēku nebūtu iespēja ietaupīt līdz pat pietiekami, nodot to atpakaļ. Šī nauda nenāk nakti, un tas veic ar to dažas nodokļu saistības. Tas ir apgalvots par ienākumiem un, ja tas liek tevi augstāku nodokļu kategorijā; Jūsu naudas problēmas nav beidzies.

“Es ņemšu tikai iekasēt tas” ir populārs risinājums. Paskatieties satriecoša kredītkaršu parādu numurus mājsaimniecībām šajā valstī, un daudziem citiem, kā arī. Šīs plastikāta kartes tiek pieņemtas visas un dažos gadījumos ir vienīgā iespēja. Naudas nevar pat tikt izmantots kā daudzās vietās. Problēma ar šo parādu ir, kā tas izpaužas izdevās. Minimālie maksājumi tiek novērtēti un veikt parādu pieejamu, bet tas arī nav maz, lai atbrīvotos no tā. Apgrozības konti arī ļauj cilvēkiem turpināt izmantot naudu atkal un nereti palielina karti, lai padarītu minimālais maksājums vairāk nekā lietotājs bija sākotnēji budžetā. Ja tur bija tikai viens kredītkartes vienu mājsaimniecību, tad parāds nebūtu tik slikti, bet patiesībā, vairākas kartes bieži piepildīta radot spriedzi jebkādiem mēģinājumiem, lai samaksātu par ekstras, ārkārtas situācijās vai nodot naudu krājkontā.

Bez krājkontā un piepilda kredītkartes, ātrie tiešie kredīta aizdevēji mēdz būt pirmā pieturvieta ātri ārkārtas naudu. Šie īstermiņa aizdevumi tiek izmantoti biežāk nekā auto titulu aizdevumu vai lombardi, jo tie nav nodrošināti ar jebkādu personisko īpašumu. Ja kāda iemesla dēļ aizdevumu izmaksa nokļūst nepatikšanās, aizņēmējs maksā tikai nedaudz vairāk nodevas nevis zaudēt īpašumtiesības nodrošinātā nodrošinājumu. Daudzi aizņēmēji saņems atmaksājās mazāk nekā 5 mēnešus aizdevumu un virzīties uz priekšu, cenšoties atrast veidu, lai novērstu nepieciešamību vienu no jauna. Šie aizdevumi vislabāk ārkārtas gadījumiem, nevis paļaujoties uz tiem jebkura veida neērtā naudas situāciju. Ir grūti atrast citus veidus, kā iegūt rēķinus samaksātas, bet kādam, kas jau ir atspiedies uz alternatīviem tiešsaistes tiešajam aizdevējam naudas iespējām, kaut kas ir jādod.

Ārkārtas situācijas notikt katru tagad un tad. Ja jūsu budžets ir ārkārtas situācija, katru mēnesi, tad jums patiešām ir pārtraukt izmantot naudu ārpus jūsu ienākumi, un padarīt jūsu izdevumi pietiekami tā iekšpusē. Ja tas nozīmē atrast jaunu darbu vai saņemt otru darbu, tad pamēģināt. Ja jums ir nolūkā samazināt jūsu mājas, dzīvokli vai automašīnu, lai samazinātu savus izdevumus, tad veikt ienirt un apcirpt. Ja jums vienkārši ir pārstrādāt savu budžetu un samazināt garš maz izdevumus visu mēnesi, lai kontaktdakšu up ikdienas naudas noplūdi, koncentrēties uz iegūt ikvienam iesaistītajam mājā.