Vai Jūsu slikta kredītvēsture ir bezcerīga?

by ,

Slikta kredīta Aizņēmēji

Sakarā ar šiem neveselīgu ekonomiskās attīstības laikā, daudzas mājas pircēji ienāk mājas refinansēšanas tirgū un apvienojot ar viņiem dažas diezgan draņķīgs kredīta rādītājus. Valsts, pat pasaules, finanšu jautājumi ir radījis daudz ļaudīm veikt nopietnus hits uz to kredītreitingiem. Pagaidu bezdarbs, investīcijas aizgājuši greizi, varbūt tikai daži neveiksmīgi kļūdas, ir cēlusies no daudziem mājas īpašniekiem. Tomēr šie aizņēmēji joprojām ir liels potenciāls tirgus.

Sliktu kredītu refinansēt Aizdevēji grib Klientus

Tāpat kā jebkurš cits, cilvēki ar trūcīgām kredītvēsturi ir nepieciešams, lai saņemtu viņu rokās par naudu no laika uz laiku. Vai viņiem ir nepieciešams, lai izkļūt no saskaņā ar hipotēkas, kas ir apgrūtinoši, jo augstas procentu likmes un neērti atmaksas termiņiem. Aizdevēji ir atzinuši šo jauno klasi potenciālo aizņēmēju un ir sākuši piedāvāt sliktu kredītu mājas aizdevumu refinansēšanu ar brīvākas standartiem. Kvalifikācijas nav tik grūti, kā tas bija agrāk.

Aizdevēji avarējušu Slikta kredīta Mājas aizdevumu refinansēt

Kad sliktas kredīta māju īpašnieki sāktu domāt par refinansēšanas savas mājas, tie parasti ir dažas kombinācijas, vai pat visu, šos mērķus prātā.

* Viņi vēlas atbrīvojumu no augstas procentu likmes.
* Viņi vēlas vairāk vadāmību ikmēneša maksājumus.
* Viņiem nepieciešams, lai saņemtu viņu rokās par kādu naudu.
* Viņi vēlas uzlabot savu kredīta rādītājus.

Tradicionālās Aizdevēji joprojām cieši

Neskatoties uz to, ka daudzi nabadzīgie kredīts mājas pircējiem ir veikušas hits uz to kredīta rādītājus, un, neskatoties uz to, ka daudzi nabadzīgie kredīts mājas pircēji ir tirgū par sliktu kredītu mājas aizdevumu refinansēšanu, tradicionālie aizdevējiem – banku un krājaizdevu sabiedrību – vēl nedaudz nelabprāt aizdot. Tas bija īpaši veicināja piederības aizdevuma sagrāves pēdējā daļā, pēdējo desmit gadu laikā. Aizdevēji bija iet ārā aizdevumus klientiem, kuri nevar atļauties tos. Tātad, tradicionālie aizdevēji ir īpaši kautrīgi no tiem, ar sliktu kredītvēsturi.

Meklējot aizdevējiem sliktu kredītu mājas aizdevumus refinansēt

Neskatoties uz nevēlēšanos tradicionālo aizdevējiem refinansēt slikta kredīta aizņēmējiem, jums joprojām vajadzētu apsvērt, tos, ja Jums ir bijusi konti viņiem ievērojamu laika posmu. Tie var būt gatavi palīdzēt. Jūs pat varētu vēlēties apsvērt vietējo, veikals-priekšējo aizdevējiem. Tomēr, dodieties tiešsaistē, lai atrastu aizdevējs, kurš strādās kopā ar jums par saprātīgām procentu likmēm un ērtiem atmaksas termiņiem. Norādiet savu pārlūkprogrammu, lai nabadzīgajiem kredītu mājas aizdevumu refinansēšanu, un jums tiks apbalvoti ar rādītājiem aizdevējiem vēlas strādāt ar jums.

Apbalvošana ceru internetā

Kad jūs meklējat internetā par sliktas kredītu mājas aizdevumu aizdevējs, jūs atradīsiet arī brokeri. Šie cilvēki būs jūsu vispārējo personīgo un finanšu informāciju un iepazīstināt jūs ar sarakstu ar aizdevēju, kuri, iespējams, būs ieinteresēti refinansēšanas jūsu slikta kredītu mājas aizdevumu hipotēku. Tā kā tirgus vieta ir tik pārpildīts, jūs, iespējams, būs iespēja izvēlēties un izvēlēties starp aizdevējiem, lai atrastu kādu iestādi, kas piedāvās Jums vislabāko aizdevumu, ar zemākajām procentu likmēm un ērtākajiem atmaksas noteikumiem.

Iepirkšanās Efektīvi

Jums ir nepieciešams, lai būtu piesardzīgs, kā jūs varētu būt par jebkuru tiešsaistes darījumu. Pārliecinieties, ka jebkurā mājas lapā, kur jūs izpaust personīgo un finanšu informāciju ir droša. Pārliecinieties, ka jūsu aizdevējs ir cienījama. Vismaz pārbaudiet perspektīvo aizdevējam ar tiešsaistes Labāka Biznesa Birojs. Tur jūs atradīsiet pakāpes no AF, kā arī atsauksmes no iepriekšējiem klientiem. Kad esat noskaidroti 5-10 aizdevējiem, lūgt citātus no katra. Ļaujiet aģents zina, ka jūs saņemat citātus no citiem kreditēšanas uzņēmumiem, kā arī. Tas var prod tos piedāvāt nedaudz zemākas likmes, jo konkursā. Ja jums ir gudrs, nav iemesls, lai jūs, ka nav slikts-kredītu mājas aizdevumu refinansēšanu ar procentu likmēm jūs varat atļauties, un ikmēneša maksājumiem, kas ir ērti, lai jūs un jūsu budžetu.

Business & Finance