Noteikumi

Latvijas Republikas normatīvie akti nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu").

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu.

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu un izvēloties piegādes veidu (SIA "Omniva Latvia" vai kurjers) un ievadot piegādes adresi (atbilstoši SIA "Omniva Latvia" preču izņemšanas punktiem vai konkrētu adresi, izvēloties piegādi ar kurjeru). Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci un tās piegādi, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 kalendāro dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci (ja nav atrunāts citādi). 

Veicot pasūtījumu Jūs apliecināt, ka saprotat un piekrītat piegādes un apmaksas nosacījumiem.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa noradīto e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.


Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs (izņemot, ja atgriešanas iemesls ir preces rūpnieciskais defekts).

Pircējs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos. Tas nozīmē, ja prece un/vai tās iepakojums ir bojāts, Pārdevējs var izmantot tiesības atteikt naudas līdzekļu atgriešanu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos